By Gourmet - Special Grocer

By Gourmet Special Grocer Dünya pazarlarını özel bakkal anlayışı ile toptan ve market alıcılarına Bakliyat, Baharat, Sebze, Meyve ve atıştırmalık kurutulmuş özel ürünler ile “Ev Yapımı” ve “El Yapımı” özel soslar ile Türkiye’nin ve dünyanın değişik özel bölgelerinin çok özel ürünlerini sunmaktadır. Büyük miktarlardaki talep edilecek ürünleri çok dikkatli seçerek bölgelerinden temin etmekte ve dünya pazarlarının satıcılarına sunmak için tüm gücüyle çalışmaktadır.

Mevsiminde öne çıkan Türkiye ürünlerinin, dünya pazarlarında hak ettiği değeri bulması için ve tanıtılmasını kendisine görev edinmiştir.

Türkiye ürünlerinin yanı sıra dünyadaki özel ürünleri yerinde alarak tüm ülkelere pazarlama ve satış yaparak toptan ve market tüketicilerin beğenisine ve dikkatine sunmaktadır.

Her geçen gün beslenmenin değerini anlayan, ancak konumu itibarıyle bunlara ulaşmakta güçlük çeken toptancı mağazalara her türlü gıda, yiyecek, içecek temini yaparak toptancı ve market pazarını “Özel Bakkal” anlayışı ile tanıştırmaktadır.