By Gourmet - Special Grocer

Ürününüzün seçimi ve teslimine kadar tüm detaylar için müşteri ilişkilerimizi arayabilir, mail atabilir ve kısa mesaj bırakabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içinde dönüş yapılacaktır.

Müşteri İlişkileri İletişim Bilgileri

Telefon: + 90 (224) 257 14 60

Mail: info@bygourmet.com

İletişim Formu

Hizmetlerimiz hakkında bir soru sormak için hızlı iletişim formumuzu da kullanabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

Sıkça Sorulan Sorular

By Gourmet Special Grocer Dünya pazarlarını özel bakkal anlayışı ile toptan ve market alıcılarına Bakliyat, Baharat, Sebze, Meyve ve atıştırmalık kurutulmuş özel ürünler ile “Ev Yapımı” ve “El Yapımı” özel soslar ile Türkiye’nin ve dünyanın değişik özel bölgelerinin çok özel ürünlerini sunmaktadır. Büyük miktarlardaki talep edilecek ürünleri çok dikkatli seçerek bölgelerinden temin etmekte ve dünya pazarlarının satıcılarına sunmak için tüm gücüyle çalışmaktadır.

MEVSİMİNDE TAZE MEYVELER

Portakal, mandalina, muz, greyfurt, limon, armut, kivi, ayva, kavun, ananas

MEVSİMİNDE TAZE SEBZELER

Domates, salatalık, biber, dolmalık biber, kabak, patlıcan

BAKLİYATLAR

Fasulye, nohut, kırmızı mercimek, yeşil mercimek, sarımercimek, bulgur, mısır, pirinç, barbunya, fasulye

BAHARATLAR

Karabiber, beyaz biber, tarçın, zencefil, zerdeçal, kırmızıbiber, tavuk baharatı, kimyon, sumak, tatlı ve acı toz biber, nane, kekik, köri

KURU GIDALAR

Kuru yemiş, çay, kahve, kurutulmuş sebze karışımı, kuru domates, kuru patlıcan, kuru biber

ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI

Siyah zeytin, yeşil zeytin, dolma zeytin, sızma zeytinyağı

ÖZEL EV YAPIMI SOS VE SALÇALAR

özel Macaristan salça sosu, biber sosu, domates, sosu

TURŞULAR

karışık turşu, biber turşu, salatalık turşu, lahana turşusu

ATIŞTIRMALIKLAR

Kurutulmuş meyveler, hurma, incir, kayısı, üzüm,) + (Çerezler; Antep fıstığı, badem, ceviz, Türk lokumu

1- Ürünleri Seçin ve Siparişinizi gönderin

Siparişlerinizi belirleyebilmemiz için size sunduğumuz ürün listesini indiriniz.Talep miktarlarınızı belirtiniz ve oluşturduğunuz listenizi bygourmet@mail.com adresine mail gönderiniz.

2- Sözleşmeyi İmzalayın

Sipariş listeniz kontrol edildikten sonra son şekli ile sizlere liste olarak iletilecektir.Ürün ve fiyat bilgilerini içeren listenin tarafınızdan kabul edilmesi ve onaylanması halinde, sözleşme metni süratle size iletilecektir..

3- Ödemenizi Yapın

Sözleşmenin imzalanmasına müteakip ödemenin belirtilen banka hesabına yapılması ile sipariş kesinleşmiş olacaktır.

Sattığımız tüm ürünler firmamızın garantisi altındadır,sözleşme aşamasında ürünlerin gerçek resimleri sizlere iletilecek,bunun dışında bir ürün çıkması imkansızdır

Ürünlerin seçiminden sonra firmamızdan isteyeceğiniz fiat teklifi sizlere hem teklif hemde proforma fatura şeklinde iletilecektir,Bunları onaylamanız veya Yasal evrak ve dökümanlar kısmında bulunan uluslararası satış sözleşmesini ingilizve veya Türkçe olarak indirebilir ,gereken yerleri doldurarak firmamıza gönderebilir ve firmamızın kaşe ve imzalamasından sonra sözleşme yürülüğe girecektir.Sözleşmenin netlik kazanması ilgili ürün bedelinin Gene yasal evrak ve dökümanlar bölümünde bulunan sizin seçeceğiniz ödeme tipine göre seçilen hesaba paranın aktarılması ile netlik kazanacaktır.

Hayır , sizlere iletilen teklif sizin isteğiniz üzererine nakliye ve teslimat dahil veya dahil değil diyerek seçim yapabilirsiniz ? Nakliye alıcıya ait olması durumunda uluslararası teslimat şartları gereği (FOB) İSTANBUL VE BURSA şehirlerinde istenen bir bölgede teslim edilecektir.Nakliye dahil sözleşme imzalanır ise Yapılan teklif yada proforma faturaya nakliye bedeli ayrıca belirtilecek ve teslimat şartları tarafınıza açıkça yazılacaktır.

Seçeceğiniz satınalma türüne bağlı olarak değişicektir,Taşıma firmamıza ait olduğunda ürünler sizlere teslim edilene kadar olan tüm süreçten firmamız sorumludur,Nakliye alıcıya ait olduğunda doğal olarak transport işlemlerinin tüm aşamaları alıcıya ait olacaktır.

Evet,iletişim formu ile bizimle bağlantı kurabilir ve teklif verip neticesini isteyebilirsiniz,en kısa sürede teklifiniz hazırlanıp sizlere büyük bir hızla iletilecektir.

Evet bulunur ancak mevsim şartları ve Pazar darlığı yaşanan ürünler de gecikmeler olabilir,ancak teklif sürecinde bunlar sizlere bildirilecektir.